Bio-Pharma

Už viac ako päťdesiat rokov je Camfil popredným dodávateľom produktov a služieb spojených s filtráciou vzduchu pre biofarmaceutické a farmaceutické spoločnosti. Dnes je Camfil jednoznačne uznávaný ako globálny dodávateľ vzduchových filtrov pre tento priemysel.

Mnoho našich klientov má viacero zariadení, ktoré sa nachádzajú po celom svete. Camfil, ktorého mnohé z najväčších farmaceutických výrobcov vnímajú ako partnera, má dobrú pozíciu, aby dokázal zabezpečiť ich nároky na filtráciu vzduchu tak na miestnej, ako i globálnej úrovni.

Významné investície smerovali do našich oddelení výskumu a vývoja, ktoré sa nachádzajú po celom svete a zameriavajú sa na vývoj výrobkov, predovšetkým pre farmaceutický priemysel. Je pre nás bežné pracovať v úzkej spolupráci s našimi zákazníkmi, aby sme dokázali splniť a často aj prekročiť ich najnáročnejšie požiadavky na filtráciu vzduchu.

Naša snaha je daná potrebou ponúknuť našim klientom širokú škálu produktov a služieb, zabezpečujúc množstvo rôznych požiadaviek, ktoré sa zakladajú či už na technických alebo obchodných kritériách.

 

Contact

Getting in touch with us is easy

Contact details
KEEP UPDATED!

Subscribe to Camfil newsletter


súhlasím so spracovaním osobných údajov